سالروز وفات خاتم النبیین و امام حسن مجتبی و امام رضا 21-10-1391

وَلَهُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَمَنْ عِنْدَهُ لَا یَسْتَکْبِرُونَ عَنْ عِبَادَتِهِ وَلَا یَسْتَحْسِرُونَ ﴿١٩﴾ یُسَبِّحُونَ اللَّیْلَ وَالنَّهَارَ لَا یَفْتُرُونَ ﴿٢٠﴾

و هر که در آسمان‏ها و زمین است ، فقط در سیطره مالکیّت و فرمانروایى اوست ، و کسانى که [از فرشتگان] در محضر او هستند  از بندگیش تکبّر نمى‏ ورزند و خسته و درمانده نمى‏ شوند .«19» شبانه‏ روز او را بى‏ آنکه سست شوند ، تسبیح مى‏ گویند . «20»

سوره مبارکه انبیاء آیات 19 و 20

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا آمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی نَزَّلَ عَلَىٰ رَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی أَنْزَلَ مِنْ قَبْلُ ۚ وَمَنْ یَکْفُرْ بِاللَّهِ وَمَلَائِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلَالًا بَعِیدًا ﴿١٣۶﴾

اى اهل ایمان ! به خدا و پیامبرش و کتابى که بر پیامبرش نازل کرده و به کتابى که پیش از این فرستاده [از روى صدق و حقیقت] ایمان بیاورید . و هر که به خدا و فرشتگان و کتاب‏هاى آسمانى و پیامبران او و روز قیامت کافر شود ، یقیناً به گمراهىِ دورى دچار شده است .«136»

سوره مبارکه نساء آیه 136

فرا رسیدن سالروز وفات خاتم الانبیاء حضرت محمد مصفطی (ص) و سالروز شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و سالروز شهادت امام رضا (ع) بر تمامی مسلمانان جهان تسلیت باد.

 

عزیزان بازدید کننده سایت برای بازدید از شرح مختصری در مورد زندگی پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص) و همچنین امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

حضرت محمد بن عبدالله (ص)

امام حسن مجتبی (ع)

امام رضا (ع)

 

 

 

از کلیه عزیزان التماس دعا داریم

 

جمعی از خادمین حضرت انوش بن شیث بن آدم علیه السلام


/ 0 نظر / 31 بازدید