مقدمه

خداوند بلند مرتبه پیرامون چگونگی خلقت ، موجودیت ، هدف از آفرینش ، زیستن ، رشد ، کمال ، مرگ ، برزخ ، حشر و حسابرسی این انسان ، از طریق وحی توسط پیامبران مرسل سلام الله علیهم اجمعین و کتب آسمانی ، طی قرون گذشته فرمایشاتی مفصل و بسیار مهم در غالب دستور ، هشدار ، بشارت ،‌انذار ، توصیه و ... نازل فرموده اند.

خداوند بسیار خوب میداند که چه آفریده و از زیر و بم و ساختار بسیار عجیب و کارآیی اعضاء و جوارحش بخوبی آگاه است و راز خلقت و هدف از آفرینش او را که بر همگان مخفی و در پرده است را می داند و هم اوست که مدت توقف هر کس را بر روی کره خاکی تعیین و چگونگی سرنوشتش را در گردونه ی هستی تقدیر می فرمایند .

و این پروردگار با جلال و عظمت است که اراده فرموده تا آدمی در این سرای خاکی و جهان مادی با برخورداری از نعمتها و امکانات از پیش تدارک دیده شده ، به رشد معنوی و کمال برسد و سپس برای ادامه حیات به جهان و سرای باقی نقل مکان نماید .

حال با توکل بر پروردگار متعال و چشم امید داشتن به یاری از سوی ایشان این وبلاگ که توضیاتی در مورد سومین پیامبر کره خاکی ، نوه حضرت آدم (ع) ، حضرت انوش بن شیث بن آدم (ع) است را آغاز می نمایم .

/ 0 نظر / 23 بازدید